Bank Spółdzielczy w Zwoleniu

Ważne linki

Dobrze dbać o siebie nawzajem

Treść strony

  • SGB 1920x500

 

 

Bank Spółdzielczy w Zwoleniu obejmuje 10 oddziałów w najbliższym sąsiedztwie. Dzięki takiej bliskości i lokalnemu działaniu możemy wzajemnie się wspierać. I wierzymy, że DOBRZE JEST DBAĆ O SIEBIE NAWZAJEM również w kontekście Was, Naszych Klientów!

 

 

 

Dobrze dbać o to, co nasze – wspólne!

 

Zyski, które dzięki Wam wypracowujemy, inwestujemy lokalnie: inicjujemy i sponsorujemy ważne akcje i działania: organizujemy wydarzenia kulturalne i imprezy sportowe, prowadzimy działania edukacyjne dla różnych grup społecznych, wspieramy lokalne inicjatywy i działania grup, które zrzeszają Naszych klientów. Chętnie wspieramy firmy podobne do nas, które potrzebują kapitału na początek swojej działalności.

 

Dobrze jest być blisko!

Wszyscy jesteśmy częścią tej samej sąsiedzkiej społeczności. Dzięki temu my, Bank Spółdzielczy w Zwoleniu, jesteśmy bliżej Was, lepiej rozumiemy Wasze potrzeby i skuteczniej Was wspieramy.

 

Zobacz różnicę

między Bankami Spółdzielczymi SGB a innymi bankami

 

  • kamp1

Dbamy o Twój biznes

 

W tradycję banków spółdzielczych od dziesięcioleci wpisane jest skuteczne wspieranie lokalnej przedsiębiorczości.

Znamy specyfikę działania zarówno dużych, jak i rodzinnych firm i wierzymy w partnerstwo. Dlatego gwarantujemy Wam korzystne konta firmowe, bankowość mobilną i internetową oraz przejrzysty proces kredytowy.

 

  • kamp2

 

Dbamy o Twoje otoczenie

W ramach ZIELONEGO SĄSIEDZTWA Bank Spółdzielczy w Zwoleniu oferuje swoim klientom środki na inwestycje ekologiczne oraz pełen dostęp do programów rządowych i samorządowych.

Nasze rozwiązania przynoszą korzyści nie tylko środowisku naturalnemu, ale i Waszym portfelom. To realne oszczędności w funkcjonowaniu mieszkania, firmy czy gospodarstwa.

 

  • kamp3