Bank Spółdzielczy w Zwoleniu

Ważne linki

KONTA

Treść strony

  • START(2)

 

Stworzyliśmy najlepsze konto dla młodzieży od 13 do 25 roku życia. Za darmo otworzymy i poprowadzimy Twoje konto. Bezpłatnie zrealizujemy przelewy zlecone w bankowości internetowej. Dodatkowo, bez żadnych opłat wydamy i obsłużymy kartę płatniczą! Dzięki tym rozwiązaniom możesz dowolnie płacić kartą lub telefonem za zakupy w sieci, a także korzystać z wygodnego BLIKA.

  • TAK(3)

 

Nasze najlepsze konto dla dorosłych, którzy nie boją się nowoczesnych rozwiązań. Za darmo otworzymy i poprowadzimy Twoje konto. Bezpłatnie zrealizujemy przelewy do Naszego Banku zlecone w bankowości internetowej. Dodatkowo, bez żadnych opłat wydamy i obsłużymy kartę płatniczą! Dzięki tym rozwiązaniom możesz dowolnie płacić kartą lub telefonem za zakupy w sieci, a także korzystać z wygodnego BLIKA.

  • UNIKONTO(3)

 

Rachunek dla dorosłych, którzy cenią wszechstronne rozwiązania. Bezpłatnie wypłacisz i wpłacisz gotówkę na swój rachunek w Naszych placówkach oraz bezpłatnie zrealizujemy przelewy do Naszego Banku zlecone w bankowości internetowej. Dodatkowo, bez żadnych opłat wydamy kartę płatniczą! Dzięki tym rozwiązaniom możesz dowolnie płacić kartą lub telefonem za zakupy w sieci, a także korzystać z wygodnego BLIKA.

  • SENIOR(2)

 

Rachunek dla dorosłych, posiadających decyzję o przyznaniu renty lub emerytury. Tanio poprowadzimy Twoje konto. Bezpłatnie wpłacisz i wypłacisz gotówkę na swój rachunek w Naszych placówkach oraz bezpłatnie zrealizujemy przelewy do Naszego Banku zlecone w bankowości internetowej. Dodatkowo, bez żadnych opłat wydamy kartę płatniczą! Dzięki tym rozwiązaniom możesz dowolnie płacić kartą lub telefonem za zakupy w sieci, a także korzystać z wygodnego BLIKA.

  • PRP(2)

 

Rachunek dla dorosłych, którzy sporadycznie korzystają z usług bankowych. Bezpłatne prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy zlecone w bankowości internetowej. Dodatkowo, bez żadnych opłat wydamy i obsłużymy kartę płatniczą! Dzięki tym rozwiązaniom możesz dowolnie płacić kartą lub telefonem za zakupy w sieci, a także korzystać z wygodnego BLIKA.

  • KARTY

 

Sprawdź, jaką wygodę oferujemy za pomocą Naszych kart.

Karta płatnicza to nowoczesny i wygodny środek płatniczy przeznaczony dla osób, które cenią komfort i swobodę finansową. Dzięki karcie nie musisz nosić przy sobie gotówki i masz stały dostęp do pieniędzy.